2019

Захід провели у селі Соломоново, на підприємстві “Єврокар” – одному із найбільших виробників легкових автомобілів в Україні.

Зустріч організована Федерацією автопрому України (ФАУ) і компанією “Єврокар” за сприяння Німецько-Української промислово-торговельної палати, Торгового відділу Посольства Австрії, Об’єднання організацій роботодавців “Закарпаття”, Федерації роботодавців України та Центру якості.

Форум минув у вигляді панельних дискусій та об’єднав власників компаній, промисловців, виробників, керівників ключових підприємств, роботодавців, іноземних інвесторів та представників експертного середовища. Учасниками заходу стали власники топ-виробничих підприємств України та регіону, представники керівництва Федерації роботодавців України, представники уряду та місцевої влади, вищих навчальних закладів регіону, а також зарубіжні партнери.

Це вже третій масшабний захід, який проводять на підприємстві “Єврокар”.”Кластер – логічний шлях у напрямку взаємодії, співпраці, щоб ми розуміли, що ми об’єднані спільними цілями, ідеєю та завданнями. Закарпаття – по суті, уже сформований кластер, щоправда поки невідома для Європи. Тому давайте розвивати нові технології та продукцію. Сподіваюся на плідну співпрацю” – зазначив голова Наглядової ради ПрАТ «Єврокар» Олег Боярин. У програмі заходу учасники мали змогу відвідати найбільші інноваційні підприємства регіону із залученням іноземних інвестицій та ознайомитися із досягненнями промисловості регіону.