2019

4 грудня за ініціативою Федерації роботодавців України відбулася головна бізнес-зустріч року роботодавців України – Ukrainian Employers Annual Meeting.

Олег Боярин, Голова Федерації автопрому України та Голова Наглядової ради ПрАТ «Єврокар» також мав нагоду представити своє бачення майбутнього успішного розвитку України та кроки, які для цього необхідно зробити.

«Нести відповідальність за написання і впровадження чіткої стратегії розвитку своєї держави, а також об’єднання зусиль пріоритетних галузей – логічний шлях у напрямку взаємодії, співпраці і довіри, у впровадженні нових технологій в промисловість, за які не буде соромно перед нашими нащадками. Сподіваюся на співпрацю і розуміння, що ми об’єднані спільними цілями, ідеєю та завданнями зробити один одного сильнішими і заможнішими», – зазначив Олег Боярин.

Роботодавці зі всієї країни, керівники відомих холдингів та підприємств, лідери наших регіональних та галузевих об’єднань – всі провідні представники реальної економіки – зустрілися у КВЦ «Парковий», щоб підбити підсумки року, оновити керівні органи Федерації, обговорити рекомендації для Уряду на 2020 рік. Вони прагнуть формування державної політики, спрямованої на побудову майбутнього України, як сучасної, економічно розвиненою, інноваційної промислової країни.

Насамперед, мова йшла про промислову, інвестиційну, грошово-кредитну, фіскальну політику, впровадження IT в промисловість, детінізацію ринків, трудові ресурси та інші важливі напрямки розвитку держави.