2021

Нова стратегія розвитку бренду була представлена ​​під час лістингу на Гонконгській фондовій біржі.

Успішний китайський стартап Li Auto розповів про свою нову стратегію на найближчі роки. Згідно з даними cnevpost.com, тепер бренд буде випускати по дві нових електричних моделі щорічно.

Компанія зацікавлена ​​в лістингу своїх цінних паперів на Гонконгській фондовій біржі, тому Li Auto вигідно якомога швидше представити свої плани на найближче майбутнє, щоб зацікавити потенційних інвесторів.

На даний момент в арсеналі марки є один надуспішний кросовер Li ONE, який перевершив всі мислимі очікування. Важко уявити, але маючи всього одну модель в своїй лінійці, стартап тим не менш успішно конкурує з популярними NIO і XPeng. Проте одну і ту ж машину не будуть купувати вічно, тому вже в наступному році вийде більш розмірний кросовер під кодовим позначенням X01.

Що Li ONE, що прийдешній X01 побудовані на платформі X, яка не є чисто електричною, а самі автомобілі являють собою послідовні гібриди, де двигун внутрішнього згоряння виконує роль генератора для електромоторів.

Тепер же бренд анонсував дві нові архітектури Whale і Shark, призначені тільки для електромобілів. Згідно з офіційною інформацією, вони з’являться в 2023 році і на них планується випускати по дві нових моделі щорічно.

Однак компанія поки що не збирається відмовлятися від послідовних гібридів, тому не виключається поява нових автомобілів на старій платформі.