2021

Прототип Li Auto SEV, що колись вважався перспективним, тепер переданий китайському онлайн-сервісу Super-app Meituan.

Старий концепт мініатюрного автомобіля Li Auto SEV знайде друге життя, але вже в якості безпілотного транспортного засобу, повідомляє портал cnevpost.com.

Цікаво, що саме цей малюк став першою моделлю, яку розробив стартап Li Auto. Однак концептуальний автомобіль виявився таким невдалим, а подальше його доведення до серійного виробництва порахували настільки безперспективним, що проєкт зупинили ще три роки тому. Відтоді марка зосередила сили тільки на повнорозмірних кросоверах.

Однак тепер стало відомо, що стара машина буде передана китайському онлайн-сервісу Super-app Meituan. Передача ліцензії відбулася ще 3 червня, проте про це стало відомо тільки зараз.

Meituan додатково вкладеться в Li Auto SEV і розробить на його основі безпілотник для доставки вантажів, який виявиться корисним в складських приміщеннях і повністю орієнтований на використання всередині підприємств, бо машинка в будь-якому випадку відповідно до китайських правил не може вважатися транспортним засобом для доріг загального користування.

Відзначимо, в 2017 році Li Auto повідомляв, що SEV має масу всього в 350 кілограмів, володіє запасом ходу в 100 кілометрів і розвиває максимальну швидкість в 45 км/год. Відтоді пройшло чимало часу і напевно Meituan турбуватиметься тим, щоб радикально модернізувати силову установку.

Нагадаємо, що Meituan є одним з найбільших інвесторів Li Auto, володіючи в сукупності 20 відсотками акцій компанії.