2023

Porsche розсекретила салон Panamera нового покоління. Спорткар третьої генерації покажуть 24 листопада і напередодні прем’єри німецька марка вирішила підігріти інтерес до нього, повністю показавши салон.

Він оформлений у стилі Taycan, проте на відміну від повністю електричної моделі Panamera отримала не п’ять, а чотири дисплеї, зберігши деякі фізичні елементи керування. Також на спорткарі дебютує дещо оновлений логотип Porsche — він видно на кермі.

«Третя» Porsche Panamera отримала 12,6-дюймову панель приладів без козирка, яка сусідить з вбудованим центральним тачскрином і додатковим екраном для переднього пасажира. Нижче по центру, де Taycan має ще один дисплей, розташувалися дефлектори вентиляційної системи і збільшений відсік для зберігання дрібниць з глянсовою кришкою.

У мультикермо вбудований перемикач режимів їзди, які відображаються на «приборці». З керма можна керувати проекційним дисплеєм, селектор передач також перенесений на кермову колонку, щоб звільнити місце на центральному тунелі. Четвертий екран встановлений ззаду: з його допомогою пасажири другого ряду можуть управляти деякими функціями, включаючи мультимедійну систему та освітлення.

Крім цього, спорткар вперше отримає екологічну оббивку без шкіри — з тканиною Race-Tex та Pepita.

Що стосується екстер’єру, то очікуються лише точкові нововведення на кшталт модернізованої оптики та бамперів. А ось моторну гаму адаптують до більш жорсткого екостандарту Євро-7, додавши в гаму гібрид, що підключається.