2024

У Китаї відбулася закрита презентація Honda Lingxi L. Доступний електричний седан продемонструють публіці 25 квітня на автошоу в Пекіні. Про це повідомляється на сайті Autohome.

Суббренд Lingxi — спільне творіння Honda та Dongfeng і саме на китайському підприємстві налагодять випуск авто. Відомо, що в лінійці переважатимуть недорогі електромобілі.

Перший електромобіль Honda Lingxi L — седан D-класу, який стане доступною електричною альтернативою Accord. У його дизайні поєднуються стрімкий силует з аркоподібним дахом та численні грані. Тоненькі фари й ліхтарі з’єднані тоненькими діодними вставками.

Розміри Honda Lingxi L:

  • довжина — 4830 мм;
  • ширина — 1845 мм;
  • висота — 1503 мм;
  • колісна база — 2731 мм.

У салоні на передній панелі встановили одразу п’ять дисплеїв. Два з них — закріплені за камерами, які заміняють дзеркала заднього виду, а один екран призначений для пасажира. В мультимедійну систему вбудовано 40 різних застосунків.

Також є проєкція на лобове скло. Оснащення бюджетної моделі включає панорамний дах, камери кругового огляду і бездротову зарядку для смартфона.

Нова Honda Lingxi L отримала електромотор на 218 сил. Решту характеристик седана та його ціну розкриють пізніше, проте відомо, що він буде недорогим.